Elbasan Yolu Üzeri Çatalca İSTANBUL TÜRKİYE
+90 212 544 52 15
+90 212 544 52 17

Firma Profili

ELBOY Makina 1990 yılında İstanbul’da ticaretin merkezi olan Şişhane’de kuruldu.Elboy Makina’nin kurulduğu ilk günden itibaren ürünlerinde gösterdiği titizlik ve kalite kısa zamanda piyasanın önde gelen makina şirketleri arasında yer almasını sağlamıştır.

ELBOY Makina 2000 senesinde Şişhane’deki atölyelesine ek olarak Bayrampaşa Gümüşsuyu mevkiinde açtığı yeni atölyesiyle makina imalatında büyük kademeler atlamış İstanbul, Türkiye’nin birçok şehri ve yurtdışında birçok şirkete imal ettiği makinalarıyla kalitesini ve güvenirliğini göstermiştir.ELBOY Makina büyüyen üretim potansiyeli ile birlikte kapasitesini daha üst seviyelere çıkarmak amacıyla 2007 yılının eylül ayında Gazosmanpaşa Sultançiftliğindeki 1200 m2 lik fabrikasını hayata geçirmiştir. Son olarak 2012 Mayıs’ında Çatalca Elbasan yolu üzerinde bulunan 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında yeni CNC makina parkuru ile imalata başlamıştır.

2014 senesinde Almanya Berlin’de yangın ekipmanları üretimi yapan BTL Bautechnik GmbH firması ile başlattığı ortaklığı 2015 senesinde endüstriyel boyama sistemleri konusunda güçlendirerek Elboy GmbH firmasını kurmuş ve Luckenwalde’de 40 dönüm arazi üzerinde 20 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikasında üretime başlamıştır.

Elboy Makina tescilli ELBOY markası ile ürettiği yaş ve toz boyama sistemlerinin yanısıra çeşitli tiplerde endüstriyel fırınlar, kimyasal yüzey temizlik hatları, manuel ve otomatik kumlama tesisleri, oto boyama kabinleri, özel tasarım yaş ve toz boya kabin ve fırınları ve emaye kaplama sistemleri imalatı da yapmaktadır.

Üretiminde kullandığı malzemelerin seçiminde kalite ve güvenlik titizliğini asla elden bırakmayan Elboy Makina, bu malzemelerin öncelikle kaliteli, emniyet kontrollü, kolay kullanımlı olmasına ve insan sağlığına zarar vermemesine önem veriyor,kalite belgeli yerli malzemelerin yanı sıra uluslararası kalite belgeli yan malzemeleri de güvenle kullanıyor.

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın adını duyduğu ELBOY ve PROTON marka ürünler Suudi Arabistan, İsrail, Suriye, Irak, Lübnan, Ürdün, Kuveyt, Nijerya, Güney Afrika, Libya, Mısır, Pakistan, Hindistan, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Yunanistan, Bulgaristan, Almanya, Hollanda, Arnavutluk, Kosova, Ukrayna,  Romanya, Fas, Cezayir, Tunus gibi 28 ülkede sorunsuz şekilde sahiplerine hizmet vermektedir.

Tecrübeli çalısma kadrosu ile en yüksek kalitede imalatı hedefleyen ELBOY Makina’nın hizmet felsefesi ürün teslimatıyla sona ermeyecek bir anlayışı üstlenmiş olup müşteri memnuniyeti en önplanda tutulmuştur.

ELBOY Makina, zaman içerisinde kapasite, kalite, teknoloji ve hizmetlerini daha da iyi boyutlara taşımayı hedefleyerek, kararlılıkla büyümektedir.

Dünyanın tanıdğı ELBOY ile sizde tanışmak istemezmisiniz?

DAHA RENKLİ BİR DÜNYA İÇİN , ELBOY’U SEÇİN…

mail-imza-tr